Loading
Biz Kimiz?

Hakkımızda

Hotel Can & Spa, Kapaklı şehir merkezinde yer alan, geleneksel Türk misafirperverliği ilkesinde, güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde beklentilerin üzerinde hizmet sunmaktadır.

Evinizi aratmayacak rahatlığı,güler yüzlü ve ilgili personeli, günümüz teknolojisine uygun donanımı, samimi ortamı, üstün misafir memnuniyeti anlayışı ile misafirlerimizle buluşan Hotel Can & Spa’dabütün ayrıntılar konuklarımızın “kendini iyi hissetmesi” üzerine kurgulandı

Türkiye’nin önemli sanayi sahalarından olan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ne 5 dakikalık mesafede yer alan Hotel Can & Spa, geleneksel Türk hamamı, jakuzili ve jakuzisiz masaj salonları, buhar banyosu ve saunası ile misafirlerimizin ikinci evi konumundadır.

Hotel Can & Spa, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ne 2,1 km., Çerkezköy şehir merkezine 5 km.,Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi’ne 16 km.,Çorlu Havalimanı’na 35 km. uzaklıktadır.

Modern ve doğal renkler ile dekore edilmiş odalarımızda ve otelimizin tüm noktalarında yüksek kalitede kablosuz internet (WIFI) hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.